• „Zadowolenie klienta nadrzędnym celem"

  • „Zadowolenie klienta nadrzędnym celem"

  • „Zadowolenie klienta nadrzędnym celem"

Partnerzy handlowi

DORA METAL - jest  wiodącą w branży gastronomicznej w Polsce, firmą z długoletnią tradycją i doświadczeniem w projektowaniu i produkcji profesjonalnych urządzeń dla sektora HORECA. Nowoczesny park maszynowy sprawiły, iż wyroby ze znakiem DORA METAL funkcjonują w ponad 100 000 obiektów w kraju i za granicą.

Fabryka Maszyn i Urządzeń Gastronomicznych Kromet Sp. z o.o.

Producent wysokiej jakości wyposażenia gastronomicznego takiego jak kuchnie i patelnie gastronomiczne, bemary, płyty grillowe, kotły warzelne, piece konwekcyjno-parowe

Winterhalter to uznany od lat producent zmywarek. Nowatorskie rozwiązania problemów związanych ze zmywaniem naczyń sprawiły, iż przoduje na rynku hotelarskim, gastronomicznym, piekarniczym, ciastkarskim i przetwórstwa mięsnego.
Firma Hendi Polska jest częścią międzynarodowej grupy Hendi, zajmującej się od ponad 70 lat produkcją i handlem profesjonalnym wyposażeniem gastronomicznym w całej Europie. Firma działa w Polsce od 2005 r.
Firma STALGAST działa na rynku gastronomicznym od 1990 roku. Oferta firmy obejmuje kompleksowe wyposażenie kuchni, restauracji, stołówek i innych punktów gastronomicznych w profesjonalny sprzęt.

Firma EUROGAST Polska, przedstawiciel wielu wiodących europejskich producentów urządzeń do gastronomii profesjonalnej na rynku polskim, od ponad 20 lat sprzedaje profesjonalny sprzęt oraz rozwiązania gastronomiczne.

Liebherr oferuje bogaty program profesjonalnego sprzętu do zastosowań przemysłowych. Połączenie dużej mocy chłodniczej, wysokiej jakości obróbka w każdym szczególe i wyposażenie projektowane według potrzeb profesjonalistów zapewnia świeżość produktów według najwyższych wymagań profesjonalistów. 

ALVA Sp. z o. o. to Importer i Dystrybutor w Polsce doskonałej jakości sprzętu gastronomicznego w trzech grupach produktów: Nakrycie Stołu, Catering, Bar.

Firma Bartscher działa od 1876 roku. W 1959 roku poprzez wprowadzenie do sprzedaży kuchenek gazowych firma Bartscher wkracza do branży gastronomicznej. Dzięki rozszerzeniu palety produktów o  urządzenia do profesjonalnego użytku gastronomicznego firma Bartscher awansuje do miana projektanta i dostawcy urządzeń dla profesjonalnych kuchni.

BOLARUS Spółka Akcyjna jest jednym z największych krajowych producentów urządzeń chłodniczych i niskotemperaturowych. Od 50 lat przedsiębiorstwo oferuje rozwiązania chłodnicze dla branży sklepów spożywczych i supermarketów, sektora horeca i gastronomii, stacji benzynowych oraz medycyny, laboratoriów i farmacji.
MESKO-AGD wydzielona została z Zakładów Metalowych "MESKO" S.A. w grudniu 2000 roku. Jest producentem profesjonalnych urządzeń gastronomicznych takich jak: wieloczynnościowe roboty kuchenne, maszynki do mięsa, rozdrabniarki do warzyw, opiekacze do pizzy.
Łódzkie Zakłady Metalowe "LOZAMET" Sp. z o.o. są najbardziej doświadczonym polskim producentem maszyn, urządzeń i mebli dla gastronomii współpracującym z branżą od 1951 roku.
Firma Ma-Ga posiada ponad 50-letnią tradycję i jest producentem krajalnic grawitacyjnych z napędem elektrycznym, krajalnic półautomatycznym, krajalnic automatycznych, szatkownic do warzyw i owoców o średniej i dużej wydajności szatkowania oraz maszyn do mielenia mięsa.
RM Gastro - producent i dystrybutor profesjonalnego sprzętu gastronomicznego. Firma oferuje sprzęt wysokiej jakości w przystępnej cenie.
N.Z.M. i U.G. "Spomasz" Nakło Sp. z o.o. są tradycyjnym producentem i eksporterem maszyn i urządzeń stosowanych w procesie przygotowania żywności. W swojej ofercie firma posiada urządzenia, które pozwalają na dokonanie obróbki mechanicznej i termicznej produktów żywnościowych. Oprócz tych urządzeń zakład oferuje również zestawy mebli kuchennych przeznaczonych na wyposażenie zapleczy gastronomicznych.
Firma TOM-GAST działa na polskim rynku dostawców sprzętu gastronomicznego od roku 1998. Oferta firmy skierowana w pierwszej kolejności do profesjonalnych firm handlowych zajmujących się wyposażeniem lokali gastronomicznych, takich jak restauracje, stołówki, bary.

EDESA HoReCa Sp. z o.o.

Specjalizuje się w produkcji nowoczesnych urządzeń gastronomicznych takich jak urządzenia chłodnicze, barowe, zmywarki meble nierdzewne.

FAGOR Gastro Polska

Polski oddział hiszpańskiej firmy FAGOR Industrial, producenta urządzeń gastronomicznych oraz pralniczych dla hoteli, restauracji, szpitali takich jak piece konwekcyjno parowe, ciągi grzewcze, urządzenia niemodularne, pralnie i prasowalnie przemysłowe.

Dajar Sp. z o.o.

Dystrybutor artykułów gospodarstwa domowego. Dzięki szerokiemu portfolio marek własnych i obcych Dajar oferuje doskonałe produkty dedykowane do hoteli, restauracji i cateringu.

 

Aktualności

  • Noworoczne życzenia 31-12-2017

    Z okazji nadchodzącego wielkimi krokami Nowego Roku 2018, pragniemy Ci złożyć najserdeczniejsze życzenia: zdrowia,...

     

Kontakt

ul. Źródlana 30
04-776 Warszawa
Województwo: mazowieckie

Tel.: 605 661 815
FAX: 22 615 25 88

www.profesjonalnakuchnia.pl

Wyślij e-mail

Zobacz nas na mapie